Hakkımızda

1960’dan beri mermer ve doğal taş konusunda çalışan tecrübeli ve öncü bir firmayız. Birçok firma gibi biz de küçük bir aile şirketi olarak yerel talep ve ihtiyaçlara cevap vererek başladığımız bu yol da, şu anda gelişmiş, daha büyük bir fabrikada doğal taş ve mermerleri faklı yüzey şekillerinde hem yerel hem de ülke içerisinde faklı şehirlerden gelen konut ve ticari projelere sunuyoruz.Aynı zamanda taşların veya mermerlerin yerinde uygulaması konusunda da, işin ehli ekiplerimizle uygulama hizmeti de vermekteyiz.

Sektör deki 50 yıldan fazla sürede oluşan bilgi, birikim ve tecrübemizle, bu özenle hazırladığımız doğal taş ve mermerleri ülke dışına da ihraç etmek istiyoruz. İsteğe bağlı her ölçü ve kalınlıkta bu taşları sizler için hazırlıyoruz. Kendimize ait herhangi bir taş ocağımız olmamakla birlikte, sektörde yıllardır edindiğimiz saygınlığımızın yardımıyla birçok taş ve maden ocağının sahibi veya ortağı gibi en kaliteli taşları en uygun fiyata fabrikamıza getiriyoruz. Aynı zamanda, en seçkin doğal taş ve mermer çıkarılan taş ocaklarını düzenli olarak ziyaret edip, fabrikamıza getirdiğimiz bu değerli ve sıra dışı taşları sizlerin istediği ebat ve yüzey şeklinde hazırlıyoruz. Parlatılmış, eskitme, fırçalanmış, kumlanmış, silinmiş şekilde taşları veya mermerleri sizlere sunabiliriz. Ürün çeşitlerimiz; Bazalt, Traverten, Mermer, Andazit ve iç mekan dekorasyonu için duvar taşları. Bunlara ilaveten farklı ve özel desenli ve renkli mermer çeşitlerini de anlaşmalı olduğumuz ocaklardan alıp isteklerinize göre işliyoruz.

Doğal taş sektöründeki herkesin bildiği üzere, doğal taş zor bulunan ve çıkarılması maliyetli olan yer altı kaynağı olması nedeniyle, maden sahasından çıkarılması aşamasından son kullanılacak yere montajına kadar dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir alandır. Fabrikamızda bulunan yüksek kaliteli makineler ve olanaklar sayesinde, kendimizi müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmeti sunmak için adadık. Sürekli olarak, sektördeki yenilikleri ve fuarları; üretim kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve üretim faaliyetlerimizin geliştirilmesi için takip ediyoruz. Eğer güvenilir, sadık, işinde ehil ve doğal taş ve mermer konusunda kapsamlı bilgisi olan bir iş ortağı arıyorsanız, bizler sizlere ihtiyaçlarınız, talepleriniz veya herhangi bir sorunuza yardım etmek için her zaman buradayız. Gelecek projenizde sizlerle birlikte çalışmak dileğiyle.

E-bülten Aboneliği


* Dilediğiniz zaman bizlere telefondan veya email yoluyla ulaşabilirsiniz. Sizlere mümkün olan en kısa süre de cevap vermekten mutlu olacağız.

* Asdem Ticaret Limited Şirketi Kayseri Ticaret Odasına 0860462083 vergi numarasıyla kayıtlıdır.